Szukaj na tym blogu

środa, 5 lipca 2017

Konkurs urodzinowy ! (kreatywny)

Czas rozpocząć konkurs urodzinowy :D 


Już 11 lipca będę świętować urodziny, tym razem szczególnie ważne ;) .
Z tej okazji przygotowałam dla Was zabawę.
Oczywiście nie mogło zabraknąć sponsorów, którym szczególnie należą się podziękowania (lista sponsorów znajduje się poniżej).


Oto zasady konkursu:


 • Konkurs odbywa się na Facebooku na  stronie Colorful Life Blog i trwa od 5 lipca do 31 lipca godz. 23:59 (zgłoszenia wysłane po terminie nie będą brane pod uwagę) .
 • Obowiązkowo należy polubić wszystkich sponsorów konkursu.
 • Można polubić post konkursowy, udostępnić informację o konkursie i zaprosić znajomych, ale nie jest to konieczne.
 • Zadanie konkursowe polega na wykonaniu własnoręcznie kartki  specjalnie na moje urodziny . 
 • Wykonaną pracę należy sfotografować/zeskanować i przesłać do mnie w wiadomości prywatnej na Facebooku lub mailowo na adres jowita1107@gmail.com LUB wysłać pocztą - nikogo do tego nie zmuszam, ale było by to bardzo miłe (o adres pytajcie również mailowo lub w wiadomości prywatnej na Fb). 
 • Ostateczny termin na wysłanie pracy pocztą to 31.07 - liczy się data stempla pocztowego.
 • W wiadomości ze zgłoszeniem napiszcie także imię i nazwisko osoby zgłaszającej (jeżeli przesyłacie pracę pocztą do koperty dołączcie karteczkę z tą informacją) .
 • W komentarzu do posta konkursowego na Facebooku poinformujcie o udziale w konkursie ( po to, bym nie przeoczyła żadnego zgłoszenia).
 •  Sponsorzy również mogą brać udział w konkursie - proszę tylko o dodatkową informację jako kto i co sponsorujecie ;) .
 •  Każdy może zgłosić tylko jedną pracę na konkurs. Jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę. Zwycięzców jest tyle, ile jest nagród.
 • Wszystkie zgłoszone prace zostaną umieszczone w specjalnym albumie na Facebooku
 • Uczestników proszę o napisanie w komentarzu do zdjęcia ze swoją pracą typów nagród (wypiszcie wszystkie nagrody, które Wam się podobają; o które chcecie grać) .
 • Do wybrania zwycięzców przystąpię po zakończeniu konkursu w momencie gdy będę pewna, że mam już wszystkie zgłoszenia (czyli że nic już nie idzie do mnie pocztą ;) ) . Zrobię to w ciągu 5 dni.
 • Sponsorzy mają 30 dni na wysłanie nagród licząc od momentu otrzymania adresu zwycięzcy.


Link do albumu z nagrodami: klik
Regulamin:


1. Organizatorem jestem ja, właścicielka i autorka strony Colorful Life Blog na Facebooku i bloga Colorful Life .
2. Sponsorami konkursu są: Colorful Life Blog, Petronella & Handmade,  Testowo-Wikusiowo, Mamcia Kisia, Podróże Dwóch Włóczykijów/Two Gadabouts' Journeys, Sponsor prywatny, Kamila Bucka - faberlic , PasjoMatka
3. Nie ma możliwości wymiany nagrody na ekwiwalent pieniężny.
4. Sponsorzy pokrywają koszt wysyłki nagród. Wysyłka tylko na terenie Polski. Czas na wysyłkę to 30 dni od otrzymania adresu do wysyłki nagrody.
5. Konkurs trwa do 31. lipca 2017 do godz 23:59,  zgłoszenia wysłane po terminie nie będą brane pod uwagę. 
6. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury konkursowe
7. Wyniki rozdania zostaną ogłoszone na blogu i/lub stronie na Facebooku w terminie do 5 dni od daty zakończenia przyjmowania zgłoszeń lub otrzymania ostatniej pracy wysłanej pocztą (o ile taka będzie).
8. Na odpowiedź z danymi adresowymi zwycięzców sponsorzy czekają 5 dni, w innym wypadku wybiera się kogo innego.
9.  Zastrzegam sobie możliwość wprowadzenia zmian w regulaminie oraz ewentualnej zmiany w składzie nagród.
10.  Zgłoszenie do rozdania jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem tego regulaminu oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr 133 pozycja 883). 
11.  Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).


Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i zrozumiałe. Jeśli o czymś zapomniałam lub macie jakieś pytania odnośnie przebiegu konkursu - śmiało pytajcie ! :) 


Zapraszam do zabawy !


Dziękuję za każdy dodany komentarz. Jest on dla mnie motywacją do dalszej pracy ;) .